Kollaste kasside lasteala

Kollased Kassid räägivad linna päeva lastealal põnevaid teatrilugusid, tutvustavad rekvisiite ja kostüüme ning meisterdavad lastega nii mõndagi huvitavat.
Saab ka  joonistada ning ragistada oma halle ajurakukesi Targa Rebase töölehti täites ning teatriteemalises viktoriinis osaledes.

Samuti ootab laste kirju ja joonistusi sel päeval lastelal Kollane Postkast – kui tahaksid jagada oma mõtteid teatrist, siis haara kirjad-joonistused kaasa ning potsata need linna päeval kollasesse kirjakasti!

Toimuvad ekskursioonid Vanemuise suure maja fuajees, mille käigus saab tutvuda teatri ajalooga. Ekskursioonid algavad kell 11 ja kell 13, kogunemine lastealal ning registreeruda ei ole tarvis.

Kell 12 annab aga lastealal toreda kontserdi 25. sünnipäeva tähistav Emajõe Suveteater.

 

Sisspääs lastealale on tasuta ja tegevusi jagub kuni kella 15.00-ni.


P. S. Lapsevanemad, olge palun väga ettevaatlikud!
Pärast Kollaste Kassidega kokkupuutumist saavad teie järeltulijatest veel suurema tõenäosusega näitlejad, ooperilauljad, lavastajad, baleriinid, rekvisiitorid, grimeerijad, valgustkunstnikud… Vist on kindlam, kui lapsed jäävad linna päeval siiski koju peenraid rohima või on rahulikult Facebookis edasi.

Eesti vanim kutseline teater Vanemuine soovib noortetöö kaudu kasvatada tarka ja teadlikku publikut – Kollased Kassid on töötubade, ekskursioonide, suvekoolide ja muude ettevõtmiste abil teatrisõltuvust tekitanud juba kauem kui dekaadi jagu. Mh ka tänu Kollastele Kassidele jääb Tartu teatrilinnaks.